Biznesowe kartki świąteczne

 

Biznesowe kartki świąteczne stały się stałym elementem savoir-vivru biznesowego. Są miłym wyrazem szacunku, uprzejmości i podziękowania za dobrze układajcą się współpracę. Łączą tradycję z codziennością zawodową i są odzwierciedleniem trwałych relationship pomiędzy firmami.

 

  • kartki świąteczne
  • Galeria 1
  • Galeria 2
  • Galeria 3
  • Galeria 4
  • Galeria 5
  • Galeria 6

KARTKI ŚWIĄTECZNE NA BOŻE NARODZENIE I NOWY ROK

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą biznesowych kartek świątecznych z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2013. Znajdą w niej Państwo wzory z Barcelony, Mediolanu oraz Polski. Kartki wykonane są z najwyższej jakości papierów barwionych. Charakteryzują się różnorodnością motywów, ciekawymi ornamentami i oryginalnymi rozwiązaniami graficznymi. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od gustu, możliwość wyboru od tradycyjnych, prostych, po ekstrawaganckie, nowoczesne i zaskakujące wzory.

 

Alpa świadczy usługę dowozu katalogu do firmy i pomoc w wyborze najtrafniejszego wzoru i tekstu życzeń. Oferujemy nadruki życzeń indywidualnie przygotowanych lub przez nas proponowanych.

 

Na Państwa życzenie wykonujemy personalizację poprzez:

  • wycięcie loga na okładce,
  • tłoczenie loga na okładce,
  • złocenie lub srebrzenie loga na okładce.

Mninimalna ilość zamówienia 50 sztuk.

Przy zamówieniach powyżej 300 szt. możliwa jest zmiana koloru okładki na papier dostępny w naszej ofercie - usługa nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.

 

Sprzedaż kart według kolejności zgłoszeń do wyczerpania magazynu.

Galeria 1

Proszę kliknąć w obrazek aby powiększyć.
 

Galeria 2

Proszę kliknąć w obrazek aby powiększyć.
 

Galeria 3

Proszę kliknąć w obrazek aby powiększyć.
 

Galeria 4

Proszę kliknąć w obrazek aby powiększyć.
 

Galeria 5

Proszę kliknąć w obrazek aby powiększyć.
 

Galeria 6

Proszę kliknąć w obrazek aby powiększyć.
 

ZAUFALI NAM: Credit Union Promotion, Irlandia - projekty w zakresie grafiki, fotografii, druku cyfrowego, offsetowego i wielkoformatowego dla największego towarzystwa kredytowego w Irlandii.      American EBCI Computing, USA - Kompleksowy projekt produkcji materiałów treningowych dla firmy prowadzącej szkolenia informatyczne na terenie USA.      Corillion Co-operation, Irlandia - Bezpośrednia obsługa składu graficznego, skanonwania, drukownia i kopiowania planów architektonicznych firmy projektowej, świadczącej usługi na terenie Irlandii.      TUI Szwajcaria, Grecja - Organizacja międzynarodowego eventu „Wyprawa na wyspę skarbów”, zlokalizowanego na wyspie Dia, na Krecie – event marketing, fotografia, tłumaczenia.      Irish Book of the Year, Irlandia - Kampania dotycząca ogłoszenia wyników konkursu na najlepszą książkę roku dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Irlandii, przeprowadzana dla sieci księgarni o zasięgu ogólnokrajowym.      Building of Hope Charity, Kenia - Realizacja projektu “Building of Hope”, dla irlandzkiej instytucji charytatywnej, polegająca na całkowitym wsparciu w ramach event marketingu, fotografii i promocji na potrzebę budowy wiosek edukacyjnych w Afryce.      ISH Międzynarodowe Targi we Frankfurcie nad Menenm, Niemcy - Kompleksowa organizacja prezentacji IBC na Międzynarodowyh Targach ISH we Frankfurcie nad Menenm.      Próba sił UAM, Poznań - Realizacja procesu wydawniczego książki Próba sił.      Fakt, Niemcy - Fotografia prasowa i artykuły z wydarzeń kulturalnych, oświatowych, sportowych, ekonomicznych, targowych, politycznych dla gazety polonijnej w Niemczech.      TM OS, Irlandia - Wystawa fotograficzna “Pomiędzy pasją a krajobrazami Clare”, fotografia krajobrazu.