O Firmie

Celem działalności Alpa jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie funkcjonowania biura oraz organizacji, kształtowania i realizacji innowacyjnej strategii  informacyjnej w biznesie.  Alpa istnieje na rynku jako zewnętrzny dział marketingowy dla firm i instytucji, oferujący outsourcing, traktowany jako nowoczesna i najwygodniejsza forma zarządzania.

Alpa realizuje zadania z zakresu procesów pomocniczych:      

  • Druk,                                                                     
  • Reklama, 
  • Komunikacja wizualna,              
  • Fotografia 3D i 2D,
  • Eventy,
  • Biuro serwis.

Alpa oferuje wielopoziomową obsługę, przygotowanie i realizację całego projektu, zaczynając m.in. od grafiki, tłumaczeń, wydruku zaproszeń, kartek okolicznościowych, teczek ofertowych, ulotek, folderów i plakatów informacyjnych, poprzez nadruk na kopertach, wydanie publikacji, złożenie katalogu, przygotowanie gadżetów reklamowych, wykonanie znaczków i koszulek na każdą okazję, postawienie namiotów plenerowych, animację spotkań firmowych, zaproponowanie systemów prezentacyjnych, po fotografie 3D umieszczone na stronie internetowej, itd... W myśl realizacji projektu opartego o marketing mix, dopełnieniem całości jest biuro-szkoła serwis. Alpa zajmuje się outsourcingowym zaopatrzeniem w szeroką gamę materiałów, zarówno biurowych, papierniczych, jak i służących do produkcji materiałów promocyjnych, dzięki którym klient może zwiększyć atrakcyjność pozycji własnej firmy na rynku. Innowacyjność działalności polega na tym, że każdy rodzaj usługi może stanowić odrębną całość ofertową. Możliwe jest łączenie wszystkich komponentów jednocześnie lub wybiórczo i w każdym przypadku, w efekcie końcowym, będą one dawały usługę o szerokim zakresie. Przyjęcie takich założeń organizacyjnych, zapewnia elastyczność działania i gwarantuje osiągnięcie maksymalnego komfortu pracy dla firm współpracujących.

Skorzystanie z usług Alpa pozwala na pracę w biurze na wysokim poziomie. Firma zaspakaja spersonalizowane potrzeby klientów, pomaga w wyborze odpowiedniego produktu, dba o profesjonalny przepływ informacji. Dzięki kompleksowości oferty, alpa proponuje minimalizację kosztów związanych z prowadzeniem biura poprzez ograniczenie liczby dostawców. Pozwala to klientowi na zaoszczędzenie czasu, dając możliwość złożenia zamówienia na szeroką gamę produktów w jednym miejscu.

Firma jest partnerem w biznesie. Pracuje jako część zespołu zleceniodawcy. Zapewniając pełen profesjonalizm i poufność w ramach wykonywanych zleceń, umożliwia odbiorcy całkowitą koncentrację na najistotniejszych działaniach, decydujących o jego konkurencyjności na rynku.

Wiedza i doświadczenie, zdobyte podczas 10-letniej pracy w branży kreatywno-medialnej na rynku krajowym i zagranicznym, umożliwiają wprowadzenie nowych, niekonwencjonalnych rozwiązań, pozwalających na uzyskanie efektu oryginalności, zgodności z aktualnymi trendami europejskimi, a przede wszystkim skuteczności form przekazu.

ZAUFALI NAM: Credit Union Promotion, Irlandia - projekty w zakresie grafiki, fotografii, druku cyfrowego, offsetowego i wielkoformatowego dla największego towarzystwa kredytowego w Irlandii.      American EBCI Computing, USA - Kompleksowy projekt produkcji materiałów treningowych dla firmy prowadzącej szkolenia informatyczne na terenie USA.      Corillion Co-operation, Irlandia - Bezpośrednia obsługa składu graficznego, skanonwania, drukownia i kopiowania planów architektonicznych firmy projektowej, świadczącej usługi na terenie Irlandii.      TUI Szwajcaria, Grecja - Organizacja międzynarodowego eventu „Wyprawa na wyspę skarbów”, zlokalizowanego na wyspie Dia, na Krecie – event marketing, fotografia, tłumaczenia.      Irish Book of the Year, Irlandia - Kampania dotycząca ogłoszenia wyników konkursu na najlepszą książkę roku dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Irlandii, przeprowadzana dla sieci księgarni o zasięgu ogólnokrajowym.      Building of Hope Charity, Kenia - Realizacja projektu “Building of Hope”, dla irlandzkiej instytucji charytatywnej, polegająca na całkowitym wsparciu w ramach event marketingu, fotografii i promocji na potrzebę budowy wiosek edukacyjnych w Afryce.      ISH Międzynarodowe Targi we Frankfurcie nad Menenm, Niemcy - Kompleksowa organizacja prezentacji IBC na Międzynarodowyh Targach ISH we Frankfurcie nad Menenm.      Próba sił UAM, Poznań - Realizacja procesu wydawniczego książki Próba sił.      Fakt, Niemcy - Fotografia prasowa i artykuły z wydarzeń kulturalnych, oświatowych, sportowych, ekonomicznych, targowych, politycznych dla gazety polonijnej w Niemczech.      TM OS, Irlandia - Wystawa fotograficzna “Pomiędzy pasją a krajobrazami Clare”, fotografia krajobrazu.