Artykuły reklamowe

Dbałość o dostosowanie nośnika do potrzeb promocyjnych znajduje swój wyraz w spersonalizowanych upominkach reklamowych i gadżetach, wyróżniających się na rynku stylem, wysoką jakością i designem.

Upominki reklamowe i gadżety stanowią nierozerwalny element kształtowania wizerunku firmy, znajdując swój wyraz w kampaniach reklamowych. W szybko zmieniającej się codziennej rzeczywistości biznesowej, pozwalają na identyfikację marki z ludźmi. Najistotniejszy jest wybór produktów, które najlepiej oddają charakter i reprezentują całokształt firmy, instytucji, czy organizacji. Oferując swoim klientom coś praktycznego, co mogą używać każdego dnia, mamy wpływ na to, że marka zapada w pamięć i jest rozpoznawalna, a relacje stają się  mocniejsze i bardziej partnerskie.

 

 • Długopisy, notesy, teczki do zapisywania informacji, torby i wózki pomagające w podróży, pendrive i wizytowniki do dzielenia się informacjami są doskonałymi, praktycznymi gadżetami, dzięki którym każdy pozna twoją markę podczas targów, konferencji, eventów.
 • Torby na zamówienie, kubki, smyczki, okulary przeciwsłoneczne, hamaki, koce, bidony na napoje wytworzą wspaniały nastój podczas róznego rodzaju imprez imprez.
 • Sprzęt sportowy i turystyczny zapewnia rozrywkę zarówno dzieciom jak i dorosłym podczas najróżniejszych spotkań integracyjnych i rajdów.
 • Eleganckie pióro ze spersonalizowanym napisem pozwoli na podpisanie każdego kontraktu, klip z terminarzem przypomni o dotrzymywaniu terminów, podstawka na telefon zapobiegnie poszukiwaniom komórki wśród dokumentów na biurku, a wszystkie razem ułatwią pracę w biurze i wpłyną na miłą atmosferę.

 

  
 • ARTYKUŁY REKLAMOWE
 • PRODUKCJA SPECJALNA
 • ZNAKOWANIE
 • KATALOG

ARTYKUŁY REKLAMOWE

VOYAGER ARTYKUŁY REKLAMOWE to oferta obejmująca ponad 3000 produktów promocyjnych z autorskiego katalogu. Gadżety ujęte są w działy: do pisania, biuro, elektronika, podróż, mauro conti, wypoczynek, dom, narzędzia, czapki...

 

VOYAGER WineClub to kolekcja unikalnych, wysokogatunkowych win z utytułowanych winnic z najlepszych regionów winiarskich świata. Wśród nich znajdą Państwo laureatów prestiżowych konkursów, wymienianych w najważniejszych magazynach winiarskich, dostępnych w najlepszych restauracjach Nowego Yorku, Londynu, czy Paryża. Oferta obejmuje także mocniejsze trunki, m.in. znakomite whisky i koniaki. Dopełnieniem są eleganckie zestawy do wina, akcesoria i opakowania.

 

FOFCIO Promo Toys to szeroki wybór wzorów na każdą okazję, w różnej kolorystyce i rozmiarach. Wszystkie wykonane z materiałów najwyższej jakości i w zgodzie z najnowszymi trendami. Wszystko to sprawia, iż zabawki FOFCIO Promo Toys stanowią doskonałe uzupełnienie wszelkich kampanii reklamowych.

 

BEVERLY to bogaty asortyment ponad 20000 sztucznej biżuterii i ozdób do włosów. W kolekcji najnowsze trendy, a przede wszystkim produkty o wysokiej jakości.

PRODUKCJA SPECJALNA

Dla firm poszukujących produktu stworzonego stosownie do indywidualnych wymagań oferujemy wielkonakładową produkcję specjalną. Najlepsze rozwiązanie to kompleksowa usługa China Direct. Oferujemy produkty wykonane z różnego rodzaju materiałów: metal, drewno, plastik, szkło, tekstylia, ceramika, sylikon, guma i wiele innych. Gwarantujemy niskie ceny, terminową dostawę i pełną kontrolę jakości.

ZNAKOWANIE

Przy każdym produkcie istnieje możliwość zamieszczania firmowego loga, a także przygotowania specjalnego opakowania na życzenie klienta. Wykonujemy pełen zakres usług znakowania: tampodruk, sitodruk, grawerowanie laserem, haft komputerowy, itp.

KATALOG

Nasza oferta wita Państwa karek szelestem katalogów upominków reklamowych i gadżetów:

 • Wypełnionych inspirującymi pomysłami
 • Rozbudowujących oczekiwania
 • Zaspakajających aspiracje
 • Dających siłę do wyróżniania się
 • Pozwalających być bezkonkurencyjnie najlepszym
 • Zapewniających moc przekonywania i imponowania
 • Pozwalających zostawić własny ślad.

Jeśli zależy Państwu na szybkim terminie realizacji zamówienia i wyborze gotowych wzorów upominków reklamowych polecamy nasz autorski katalog.

----------------------------------------- 

ZOBACZ KATALOG ONLINE 

------------------------------------------

Proponujemy również upominki reklamowe z prestiżowych katalogów europejskich: IMPRESSION, THE CATALOGUE, ITD, GIFTS, ARCO, PROMOTION & DESIGN, PRO[E]MOTION, XINDAO.

Alpa stara się rzetelnie dopasować swoją ofertę do potrzeb klientów, systematycznie poszerzając katalog o innowacyjne produkty. Wśród ekskluzywnych upominków, znajdą Państwo takie marki, jak: Parker, Waterman, Papermate, Senator, Samsonite, Rotring, Valentini...

ZAUFALI NAM: Credit Union Promotion, Irlandia - projekty w zakresie grafiki, fotografii, druku cyfrowego, offsetowego i wielkoformatowego dla największego towarzystwa kredytowego w Irlandii.      American EBCI Computing, USA - Kompleksowy projekt produkcji materiałów treningowych dla firmy prowadzącej szkolenia informatyczne na terenie USA.      Corillion Co-operation, Irlandia - Bezpośrednia obsługa składu graficznego, skanonwania, drukownia i kopiowania planów architektonicznych firmy projektowej, świadczącej usługi na terenie Irlandii.      TUI Szwajcaria, Grecja - Organizacja międzynarodowego eventu „Wyprawa na wyspę skarbów”, zlokalizowanego na wyspie Dia, na Krecie – event marketing, fotografia, tłumaczenia.      Irish Book of the Year, Irlandia - Kampania dotycząca ogłoszenia wyników konkursu na najlepszą książkę roku dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Irlandii, przeprowadzana dla sieci księgarni o zasięgu ogólnokrajowym.      Building of Hope Charity, Kenia - Realizacja projektu “Building of Hope”, dla irlandzkiej instytucji charytatywnej, polegająca na całkowitym wsparciu w ramach event marketingu, fotografii i promocji na potrzebę budowy wiosek edukacyjnych w Afryce.      ISH Międzynarodowe Targi we Frankfurcie nad Menenm, Niemcy - Kompleksowa organizacja prezentacji IBC na Międzynarodowyh Targach ISH we Frankfurcie nad Menenm.      Próba sił UAM, Poznań - Realizacja procesu wydawniczego książki Próba sił.      Fakt, Niemcy - Fotografia prasowa i artykuły z wydarzeń kulturalnych, oświatowych, sportowych, ekonomicznych, targowych, politycznych dla gazety polonijnej w Niemczech.      TM OS, Irlandia - Wystawa fotograficzna “Pomiędzy pasją a krajobrazami Clare”, fotografia krajobrazu.